SK | CZ | PL | EN

FAQ

Často kladené otázky

Kto je to firma / eshop?

Firma / eshop je právnická nebo fyzická osoba, která dopytuje nové reklamní plochy, místa a jiné reklamní online kanále propagaci svého eshopu, webu, značky a produktů. Má zájem o zvýšení návštevnosti, ať už prostřednictvím prokliků přímo z reklamních míst, kanálů a zvýšení SEO pro vyhledávače v Google. Za tyto reklamní kanále je ochotná uhradit z více typů plateb a to cenu za proklik, cenu za období, cenu za zobrazení a nejatraktivnější je % s prodeje.

Kto je to Partner Affiliate?

Partner Affiliate je reklamní zprostředkovatel prodeje produktů a služeb firmy / eshopu. Partner je převážně online podnikatel, který provozuje různé typy projektů na internetu, disponuje vlastným publikem návštěvností. Partner Affiliate může být i majitel větších emailových databází prostřednictvím, ktorých propaguje firmu/eshop, nebo provozovatel skupiny, nebo stránky na sociálních sítích. Partner Affiliate formou umístění a propagace katalogem produktů, různých typů bannerů, nebo len Url linků firmy/ eshopu dostáva od něj dohodnutou odměnu.

Jaké kroky ke kvalitní affiliate kampani?

1. Registrace na affilpro.com jako Firma / eshop na pravo nahoře na webu. 2. Pravdivé vyplnění všech fakturačních údajů, zadaní doby cookies a % výšky provize. 3. Implementace měřicích kódů - po přihlášení na pravo v menu naleznete menu " Mercie kódy" kde nájdete přesný postup implementace i měřicí kódy. 4. My Vám vyhodnocujeme eshop, navrhujeme a vytváříme affiliate kampaň. 5. Pro kvalitní kampaň je vhodné pro naše Partnery Affiliate mít širokou škálu aktuálních bannerů, zaslání XML feedu. 6. Po implementácí měřících kódů vše otestujeme. 7. My Vám vytváříme cashback kampaň azařazení Vás do katalógu "Obchody Cashback" a " Pochváľ nákup". 8. Informujeme a promujeme Vašu kampaň u našich partnerov Affiliate a na partnerských projektoch. 9. Spuštění affiliate kampaně získavání kvalitních kupujícich a nových objednávek.

Jaké jsou poplatky využívaní sítě affilpro.com?

Při každém eshope/firmě si poplatek dohodneme osobitne - je to otázkou dohody.